Najciekawsze filmy o Polsce

Strona główna » Najciekawsze filmy o Polsce

Najciekawsze i najpiękniejsze filmy o Polsce zebrane w jednym miejscu. Polska zachwyca o każdej porze roku, oczarowując bieszczadzkimi połoninami, mazurskimi jeziorami, w których przeglądają się chmury czy zamkami, w których wedle legend straszą duchy. To krajobrazy, które pobudzają wyobraźnię i zachęcają do spakowania plecaka i ruszenia w drogę. Oto filmy o Polsce, które to pokazują. Obok których nie sposób przejść obojętnie.

Piękna nasza Polska cała! Pisał ponad półtora wieku temu Wincenty Pol. I miał całkowitą rację. Jak nie zachwycać się bieszczadzkimi połoninami, mazurskimi jeziorami, w których przeglądają się chmury czy miastami ze średniowieczną i nowożytną zabudową. A do tego tajemnicze zamki, zachody słońca nad Bałtykiem czy stara sosna na Sokolnicy. Te krajobrazy jeszcze lepiej wyglądają na zdjęciach i nagraniach, dlatego w jednym miejscu zebraliśmy najciekawsze oraz najpiękniejsze filmy o Polsce.

Zainspirują i pozwolą zachwycić się Polską na nowo. Może przekonają też zagranicznych znajomych, że następne wakacje powinni spędzić w kraju nad Wisłą?

Oto nasze zestawienie najciekawszych filmów prezentujących piękno naszego kraju;) 

Oceń artykuł
Sending
Ocena czytelników
4 (1 vote)
By |2019-01-15T23:40:17+00:00Czerwiec 9th, 2018|Categories: blog, informacje|

About the Author:

Rocznik 82. Z wykształcenia stomatolog. Mieszkaniec Katowic. Pasjonat fotografii i internetu. Kiedyś projekt odkryjslaskie.org obecnie głównie 1001miejsc.pl Zawodowo związany z myclinic.pl