W dzisiejszych, pędzących jak pociąg czasach każda wolna chwila jest na wagę złota. Dlatego nie tylko w wakacje, ale też na co dzień, polecamy wam pięć pomysłów na fantastyczny weekend, który możecie spędzić z rodziną.

1.Wycieczka za miasto

Wyjazd na wycieczkę za miasto nie musi oznaczać wielogodzinnej podróży do innego województwa. Każde miasto w Polsce ma z pewnością w swoim sąsiedztwie inspirujące miejsca, które zainteresują zarówno wielbicieli przygody na łonie natury, jak i fanów historii.

2. Turystyka we własnym mieście

Mówi się, że to właśnie mieszkańcy konkretnego miasta są osobami, które najrzadziej odwiedzają jego najważniejsze punkty. Warto wyłamać się z tego schematu i raz na jakiś czas zorganizować spacer w dawno nieodwiedzane miejsca.

3. Escape the room

Graliście kiedyś w grę typu „Escape”? Jeśli nie wiecie o co chodzi, to koniecznie sprawdźcie tę bardzo popularną w ostatnim czasie rozrywkę, która stała się prawdziwym hitem w naszym kraju!

4. Grzybobranie

Sezon na grzyby za moment, a pogoda pozwala prognozować, że końcówka sierpnia i wrzesień mogą w tym roku przynieść prawdziwy wysyp grzybów. Pamiętajcie, tylko żeby na grzybobranie zabrać ze sobą eksperta od tych roślin! Zerknij na nasz artykuł gdzie wybrać się na grzyby.

5. Spacery z przewodnikiem

Organizowane przez instytucje publiczne i osoby prywatne wycieczki z przewodnikiem to szansa na poznanie nieznanych miejsc jak dom Hansenów w Szuminie czy park natoliński w Warszawie. Obie z tych atrakcji zobaczyć możecie w ramach darmowych spacerów, których szczegóły znajdziecie w internecie!

Sending
User Review
0 (0 votes)