Planszowa Mapa Polski – wybieramy najlepsze miejsca do gry! 

Magia i miecz, Monopol, Gra o Tron, Wojna o Pierścień i wiele, wiele innych – te nazwy pewnie kojarzą ci się z beztroskim dzieciństwem. Dla wielu osób gry planszowe do dzisiaj są jedną z najciekawszych form rozrywki. Rozwijają myślenie, pobudzają kreatywność oraz dostarczają nutki adrenaliny podczas rywalizacji.

Wiele pubów, restauracji, bibliotek czy też sklepów oferuje bezpłatne czy też udostępniane za symboliczną opłatą korzystanie z gier. Dzięki temu możemy spędzić z przyjaciółmi fajnie czas oraz sprawdzić czy dana planszówka nam się spodoba i jest warta zakupu.

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć planszową mapę Polski – tak, żebyś zawsze miał pod ręką listę miejsc, do których możesz pójść i zagrać w gry planszowe. Teraz na wakacjach, podczas wyjazdów służbowych, w city breakach – dzięki naszej mapie zawsze będziesz mógł sprawdzić, gdzie znajdziesz odpowiedni lokal. Być może nawet nie wiedziałeś, że w twoim mieście jest ich tak wiele!

Jeżeli znasz więc takie miejsce, bywasz w nim lub pracujesz – pomóż nam i razem stwórzmy listę, która ułatwi życie wielu osobom.

Mogą to być nawet małe miejscowości – miłośnicy planszówek łączmy się!

Znaleziono 6 atrakcje
Józefa Dwernickiego 5, Kraków, Polska
Piotrkowska 6/4, Łódź, Polska
Stanisława Dubois 33/35, Wrocław, Polska
Sending
User Review
4 (1 vote)